За пореден път останах изключително доволна от организацията както и от екскурзовода -Станислав Георгиев!Благодарим за страхотните изживявания и незабравимите мигове!
Дестинация, показана по най-добрия начин от професионалист като Станислав Георгиев въпреки неподходящите метеоролог.условия които не бяха пречка за да се насладим на това преживяване!Благодаря Слави!